खेल तालिका र नतिजा – पल्सर सहिद स्मारक ए डिभिजन लिग २०७५

अंक तालिका हेर्न यहाँ थिच्नुहोस्

खेल तालिका :

असोज १३ : एनआरटी २-२ आर्मी

असोज १४ : सरस्वति ०-१ संकटा

असोज २४ : मछिन्द्र ०-० च्यासल

असोज २५ : फ्रेन्ड्स १ -२ थ्रीस्टार

असोज २५ : जावलाखेल ०-१ पुलिस

असोज २६ : हिमालयन शेर्पा ०-० एपीएफ

असोज २६ : ब्रिगेड ब्वाइज १-३ मनाङ

मंसिर १ : मनाङ मर्स्याङदी क्लब २-० एनआरटि

मंसिर १ : त्रिभुवन आर्मी क्लब १-० च्यासल

मंसिर २ : मछिन्द्र ०-० नेपाल पुलिस क्लब

मंसिर २ : थ्री स्टार ५-१ ब्रिगेड ब्वाइज

मंसिर ३ : जावलाखेल ०-२ संकटा

मंसिर ३ : फ्रेन्ड्स ०-१ एपीएएफ

मंसिर ३: सरस्वति ०-१ हिमालयन शेर्पा

मंसिर ६ : च्यासल ५-१ एनआरटी

मंसिर ६ : मनाङ २-१ थ्री स्टार

मंसिर ७ : ब्रिगेड ब्वाइज ३-१ एपीएफ

मंसिर ७ : आर्मी १-० पुलिस

मंसिर ७ : मछिन्द्र ०-२ संकटा

मंसिर ८ : फ्रेन्ड्स ०-३ सरस्वती

मंसिर ८ : जावलाखेल १-२ हिमालयन शेर्पा

मंसिर १० : आर्मी ५-१ संकटा

मंसिर १० : एनआरटी ०-२ रुस्लान थ्री स्टार

मंसिर १० : च्यासल ०-२ पुलिस

मंसिर ११ : ब्रिगेड ब्वाइज विरुद्ध सरस्वती

मंसिर ११ : मनाङ विरुद्ध एपीएफ

मंसिर १२ : हिमालयन शेर्पा विरुद्ध मछिन्द्र

मंसिर १२ : फ्रेन्ड्स विरुद्ध जावलाखेल

मंसिर १४ : एनआरटी विरुद्ध पुलिस – ११:०० – एन्फा कम्प्लेक्स

मंसिर १४ : रुस्लान थ्री स्टार विरुद्ध एपीएफ – २:३० – एन्फा कम्प्लेक्स

मंसिर १५ : संकटा विरुद्ध च्यासल – ११:०० – हल्चोक

मंसिर १५ : मनाङ विरुद्ध सरस्वती – २:३० – हल्चोक

मंसिर १६ : मछिन्द्र विरुद्ध फ्रेन्ड्स – ११:०० – एन्फा कम्प्लेक्स

मंसिर १६ : आर्मी विरुद्ध शेर्पा – २:३० – एन्फा कम्प्लेक्स

मंसिर १६ : ब्रिगेड ब्वाइज विरुद्ध जावलाखेल – २:३० – हल्चोक

छैटौं चरण बाँकि

मंसिर २२ : हिमालयन शेर्पा विरुद्ध पुलिस – ११:०० – हल्चोक

मंसिर २२ : संकटा विरुद्ध एनआरटी – २:३० – हल्चोक

मंसिर २३ : एपीएफ विरुद्ध सरस्वती – ११:०० – एन्फा कम्प्लेक्स

मंसिर २३ : रुस्लान थ्री स्टार विरुद्ध जावलाखेल– २:३० – एन्फा कम्प्लेक्स

मंसिर २३ : च्यासल विरुद्ध फ्रेन्ड्स – २:३० – हल्चोक

मंसिर २४ : आर्मी विरुद्ध ब्रिगेड ब्वाइज– ११:०० – एन्फा कम्प्लेक्स

मंसिर २४ : मनाङ विरुद्ध मछिन्द्र – २:३० – एन्फा कम्प्लेक्स

मंसिर २७ : न्यू रोड टिम विरुद्ध सरस्वती युवा क्लब – ११:०० – एन्फा कम्प्लेक्स

मंसिर २७ : हिमालयन शेर्पा क्लब विरुद्ध संकटा क्लब – २:३० – एन्फा कम्प्लेक्स

मंसिर २७ : नेपाल एपीएफ क्लब विरुद्ध जावलाखेल युवा क्लब  – २:३० -हल्चोक

मंसिर २८ : नेपाल पुलिस क्लब विरुद्ध फ्रेन्ड्स क्लब – ११:०० – एन्फा कम्प्लेक्स

मंसिर २८ :मनाङ मर्स्याङदी क्लब विरुद्ध त्रिभुवन आर्मी क्लब – २:३० – एन्फा कम्प्लेक्स

मंसिर २९ : च्यासल युवा क्लब विरुद्ध ब्रिगेड ब्वाइज क्लब – ११:०० – हल्चोक

मंसिर २९ : रुस्लान थ्री स्टार क्लब विरुद्ध मछिन्द्र क्लब – २:३० – हल्चोक

पुष २ : न्यू रोड टिम विरुद्ध हिमालयन शेर्पा क्लब – ११:०० – एन्फा कम्प्लेक्स

पुष २ : सरस्वती युवा क्लब विरुद्ध जावलाखेल युवा क्लब – २:३० – एन्फा कम्प्लेक्स

पुष २ : संकटा क्लब विरुद्ध फ्रेन्ड्स क्लब – २:३० -हल्चोक

पुष ३ : नेपाल एपीएफ क्लब विरुद्ध मछिन्द्र क्लब – ११:०० – एन्फा कम्प्लेक्स

पुष ३ : मनाङ मर्स्याङदी क्लब विरुद्ध च्यासल युवा क्लब – २:३० – एन्फा कम्प्लेक्स

पुष ४ : नेपाल पुलिस क्लब विरुद्ध ब्रिगेड ब्वाइज क्लब – ११:०० – एन्फा कम्प्लेक्स

पुष ४ : रुस्लान थ्री स्टार क्लब विरुद्ध त्रिभुवन आर्मी क्लब  – २:३० – एन्फा कम्प्लेक्स

पुष ६ : सरस्वती युवा क्लब विरुद्ध मछिन्द्र क्लब – ११:०० – एन्फा कम्प्लेक्स

पुष ६ : हिमालयन शेर्पा क्लब विरुद्ध फ्रेन्ड्स क्लब – २:३० – एन्फा कम्प्लेक्स

पुष ६ : जावलाखेल युवा क्लब विरुद्ध न्यू रोड टिम – २:३० -हल्चोक

पुष ७ : रुस्लान थ्री स्टार क्लब विरुद्ध च्यासल युवा क्लब – ११:०० – हल्चोक

पुष ७ : संकटा क्लब विरुद्ध ब्रिगेड ब्वाइज क्लब – २:३० – हल्चोक

पुष ८ : नेपाल एपीएफ क्लब विरुद्ध त्रिभुवन आर्मी क्लब – ११:०० – एन्फा कम्प्लेक्स

पुष ८ : नेपाल पुलिस क्लब विरुद्ध मनाङ मर्स्याङदी क्लब  – २:३० – एन्फा कम्प्लेक्स